Промислові переносні електростанції для проектів B2B

YAZO виробляє промислові портативні електростанції LiFePO4 для дистриб'юторів, підрядників, автопарків, що орендують, і покупців OEM. Асортимент включає колісні платформи IP54 і платформу з високою-вихідною потужністю 6000 Вт із регіональними електричними версіями 120 В/240 В або 230 В.

Вибирайте за рівнем продуктивності, вимогам захисту, шляхом розширення та ринком призначення. Щоб дізнатися більше про планування навантаження та розгортання, дивРішення для будівництва та віддаленого електропостачання.

Отримайте рекомендацію щодо промислової електростанції

Виберіть індустріальну платформу за пріоритетом проекту

Використовуйте платформу продукту, щоб звузити напрямок проекту, перш ніж порівнювати детальну електричну версію.

3600W Expandable Home Backup Power Station
R3 · 3072 Вт·год · 3600 Вт

Мобільна робоча платформа IP54

IP54 · 7000 Вт перенапруга · Y2-BAT до 15

Найкраще для покупців, які віддають перевагу міцному колісному шасі та промисловій електростанції класу 3 кВт·год-.

Переглянути R3
6000W 4608Wh Industrial Power Station
SP-6000 · 4608 Вт·год · 6000 Вт

Платформа високої-вихідної напруги

США 120 В/240 В · ЄС 230 В · SP-BAT4608 до 8

Найкраще для проектів, які потребують потужнішого вихідного сигналу змінного струму або регіональної підтримки високовольтного-обладнання.

Переглянути SP-6000
5040Wh LiFePO4 Expansion Battery
R5 · 5040 Вт · год · 4000 Вт–5000 Вт

IP54 Вища-резервна платформа

IP54 · 7000 Вт пік · Y5-BAT до 15

Найкраще підходить для проектів, які потребують більшого внутрішнього запасу енергії, залишаючись у промисловому форматі IP54.

Переглянути R5

 

Порівняйте платформи промислових електростанцій

Модель Базова ємність Вихід змінного струму захист Розширення
R3 3072 Вт-год 3600 Вт · 7000 Вт сплеск IP54 Y2-BAT · до 15
СП-6000 4608 Вт-год 6000 Вт · 9000 Вт сплеск — SP-BAT4608 · до 8
R5 5040 Вт-год ЄС 5000 Вт / США 4000 Вт IP54 Y5-BAT · до 15

R3 і R5 є варіантами IP54. SP-6000 виділяється високою потужністю та електричною архітектурою 120/240 В або 230 В.

 

 

Промислові електростанції для оптової торгівлі та постачання OEM

Будучи виробником промислових електростанцій, YAZO підтримує оптові, оптові та OEM-поставки на платформах IP54 і високої-продуктивності. Практичний запит має визначити напрямок моделі, ринкову версію, кількість і будь-які комерційні вимоги.

Платформа R3, SP-6000, R5 або необхідного класу потужності.
Конфігурація Вимоги до напруги, частоти, розеток, розширення та зарядки.
Комерційна сфера Кількість, торгова марка, упаковка, інструкції та документи.

Перевірку рівня-моделі та документи-ринку призначення дивКонтроль якості та тестуванняіСертифікати та відповідність.

 

Перевірте електричну архітектуру перед замовленням

Промислові проекти повинні підтвердити остаточну електричну версію перед затвердженням пропозиції.

Ринок призначення Країна або регіон для замовленої електричної версії.
Напруга обладнання 120 В, 240 В, 230 В або необхідна напруга навантаження.
Вимоги до інтерфейсу Частота, тип розетки та будь-яка -висока напруга.

Що включити в цінову пропозицію промислової електростанції

Платформа R3, SP-6000, R5 або необхідний клас потужності.
Потреба в електриці Необхідна напруга та відоме навантаження.
Обсяг проекту Середовище, кількість, розширення та вимоги до OEM.

 

 

Потрібен-спеціальний план живлення для програми?

Будівництво та віддалені робочі майданчики

Плануйте завантаження інструментів, початковий попит, час роботи, доступність сайту та стратегію поповнення.

Переглянути рішення

Сила реагування на надзвичайні ситуації

Плануйте критичні навантаження, пріоритети розгортання, час роботи та польову зарядку.

Переглянути рішення

Оренда та потужність подій

Плануйте різноманітність автопарків, класи навантаження та{0}}спеціальні версії електрики.

Переглянути рішення

 

 

Часті запитання щодо промислової електростанції

Які промислові електростанції YAZO мають IP54? +

R3 і R5 — це дві промислові портативні електростанційні платформи IP54 у цій групі продуктів.

Коли мені вибрати SP-6000 замість R3 чи R5? +

Виберіть SP-6000, якщо головною вимогою є потужніший вихід змінного струму або електрична версія 120 В/240 В або 230 В.

Чи всі промислові електростанції використовують однакову розширювальну батарею? +

R3 використовує Y2-BAT, SP-6000 використовує SP-BAT4608, а R5 використовує Y5-BAT.

Чи можна постачати промислові електростанції для оптових і OEM-проектів? +

так У своєму запиті вкажіть напрямок платформи, ринкову версію, кількість і вимоги до проекту.

Отримайте рекомендацію та пропозицію щодо промислової електростанції

Надішліть бажану платформу, вимоги до напруги, ринок призначення та обсяг проекту.

Надішліть свої вимоги

З видом на незліченні маленькі гори (Сямень) Electric Power Technology Co., Ltd. є одним із найнадійніших виробників і постачальників промислових електростанцій у Китаї. Завдяки професійній виробничій команді ми можемо задовольнити потреби більшості наших клієнтів. Будь ласка, не соромтеся продавати тут оптом високоякісні промислові електростанції Китаю з нашого заводу.

Послати повідомлення