З видом на незліченні маленькі гори (Сямень) Electric Power Technology Co., Ltd. є одним із провідних виробників і постачальників промислових портативних електростанцій 3600 Вт ip54 у Китаї. Ми маємо-провідне світове виробниче обладнання та потужні виробничі можливості. Ласкаво просимо до оптової промислової портативної електростанції преміум-класу 3600 Вт ip54 від нашої фабрики.
R3|IP54 Промислова електростанція
Виробник промислової портативної електростанції потужністю 3600 Вт для живлення мобільних робочих місць
R3 поєднує накопичувач LiFePO4 ємністю 3072 Вт·год, вихідну потужність змінного струму 3600 Вт, здатність до перенапруги 7000 Вт і ступінь захисту IP54 у корпусі промислового-формату на колесах. Він призначений для покупців, яким потрібна більш міцна платформа класу 3 кВт·год-, ніж стандартний домашній-резервний пристрій або пристрій для кемпінгу.
Логіка промислового відбору
Виберіть R3, коли захист навколишнього середовища та пересувне обслуговування на робочому місці важливі
R3 має клас потужності 3072 Вт/год / 3600 Вт з деякими продуктами резервного копіювання великої-ємності, але його промислове позиціонування визначається підтвердженим рейтингом IP54, важчим 55,1 кг шасі та великими колесами для переміщення.
Проекти, які потребують надійного мобільного живлення
- Віддалені або тимчасові робочі місця, де живлення від мережі обмежене
- Навантаження обладнання в межах постійного змінного струму 3600 Вт
- Проекти, де підтверджений IP54 є частиною критеріїв відбору
- Розгортання, що виграє від колісної електростанції класу 3 кВт·год-
Не обирайте лише потужність
- Перевірте підключене навантаження та запит на запуск двигуна або компресора
- Перевірте вимоги до напруги змінного струму та байпасу -ринку призначення
- Перевірте джерело заряджання, напругу/струм PV та шлях роз’єму
- Вимагайте застосовну інтелектуальну власність або підтвердження відповідності, коли для проекту потрібна офіційна документація
Електричний профіль ЄС
Вихідна напруга 220–240 В з байпасом 3600 Вт і входом для зарядки змінного струму 2500 Вт
У поточному технічному описі R3 показано конфігурацію ЄС/висока-напруга з вихідною напругою 220–240 В змінного струму, максимальною безперервною вихідною потужністю 3600 Вт, стрибком напруги 7000 Вт і режимом байпасу 3600 Вт.
- Вихід змінного струму: 220–240 В, 50/60 Гц, 3600 Вт макс.
- Вихідна потужність: 7000 Вт
- Режим байпасу: 3600 Вт
- Вхід змінного струму: 190–250 В, 50/60 Гц, макс. 13 А, макс. 2500 Вт
- Сонячна потужність: 12–148 В, MPPT 18–140 В, 15 A макс., 2100 Вт макс.
У тому самому технічному описі наведено функції захисту від короткого-замикання, пере-струму, пере-напруги, перевантаження, пере-температури та низької{4}}напруги.
Електричний профіль США
Версія 100–120 В зберігає вихідну потужність 3600 Вт, але використовує обмеження байпасу 2200 Вт
Спеціальна вихідна графіка для США зберігає номінальну вихідну потужність R3 на рівні 3600 Вт і сплеск на рівні 7000 Вт, одночасно змінюючи напругу змінного струму та потужність байпасу для конфігурації 100–120 В.
| Поле | ЄС/профіль високої-напруги | Профіль США |
|---|---|---|
| Вихід змінного струму | 220–240 В, 50/60 Гц | 100–120 В, 50/60 Гц |
| Номінальна потужність | 3600 Вт макс | 3600 Вт макс |
| Вихід від перенапруги | 7000W | 7000W |
| Режим обходу | 3600W | 2200W |
| Вхід для заряджання змінним струмом | 190–250 В, 13 А макс., 2500 Вт макс | 90–140 В, до 1800 Вт |
| Сонячний вхід | До 2100 Вт | До 2100 Вт |
Вихідний інтерфейс
Виходи змінного струму, 12 В постійного струму та USB для змішаних портативних навантажень
R3 поєднує закриті розетки змінного/постійного струму з центральним дисплеєм і роз’ємами USB. Поточна графіка американського інтерфейсу містить такі прямі-вихідні значення.
3600 Вт постійно
Використовуйте безперервний рейтинг для одночасного планування навантаження змінного струму, а не значення стрибка 7000 Вт.
12 В / 10 А · 120 Вт всього
Прямий маршрут постійного струму для сумісного обладнання 12 В у межах зазначеної загальної потужності.
USB-A та USB-C · 18 Вт макс
Поточна вихідна графіка R3 містить перелік USB-A та USB-C із зарядкою до 18 Вт.
Планування батареї та автономної роботи
Ємність 3072 Вт·год LiFePO4 з еталонним циклом 3500+
Остання графіка програми R3 визначає батарею LiFePO4 ємністю 3072 Вт·год і містить 3500+ циклів. Приклади виконання на графіку є приблизними і не повинні замінювати обчислення-спеціального проекту.
- Почніть із реальної робочої потужності обладнання
- Окремо додайте запит на запуск двигуна, компресора або інструменту
- Оцініть час роботи від робочого циклу та одночасних навантажень
- Врахуйте втрати при перетворенні та фактичний початковий стан заряду
Сумісність з батареєю розширення
Додайте Y2-BAT, якщо базовий блок 3072 Вт·год не відповідає необхідному часу роботи
Підтверджено, що R3 сумісний із розширювальними батареями Y2-BAT, для платформи R3 указано до 15 комплектів. Розширення збільшує накопичену енергію; номінальна безперервна вихідна потужність 3600 Вт інвертора R3 залишається межею планування навантаження.
Внутрішня батарея 3072 Вт*год
Використовуйте базовий блок, коли його накопичена енергія вже покриває необхідне робоче вікно.
Y2-BAT · 2048 Вт·год
Додайте сумісну потужність, коли обмежуючим фактором є час роботи, а не вихідний сигнал інвертора.
До 15 упаковок Y2-BAT
Потрібний кабель і перевірена версія мікропрограми або апаратного забезпечення не надані, і їх слід підтвердити для проекту.
Докази розміщення на відкритому повітрі
Колеса та IP54 підтримують мобільне розгортання за межами резервного використання в приміщенні
Перемістіть платформу 3 кВт/год до місця використання
Поточні зображення програми демонструють переміщення на відкритому повітрі та використання змішаного-навантаження. Промислові покупці повинні підтвердити вплив навколишнього середовища, профіль навантаження та необхідні документи відповідності для фактичної роботи.
Мобільний варіант, де фіксоване живлення недоступне
Використовуйте план розгортання, щоб визначити відстань транспортування, робоче середовище, джерело заряджання, час роботи та підключене обладнання.
Технічні характеристики
R3 Технічні специфікації для розгляду закупівель
| Модель | R3 |
|---|---|
| Тип продукту | 3600W 3072Wh IP54 промислова портативна електростанція |
| Ємність акумулятора | 3072 Вт-год |
| Хімія акумулятора | LiFePO4 |
| Довідник циклу | 3500+ циклів показано в поточному матеріалі програми R3 |
| Номінальна вихідна потужність змінного струму | 3600W |
| Вихід від перенапруги | 7000W |
| ЄС/Висока-напруга | 220–240 В, 50/60 Гц; Байпас 3600 Вт |
| Вихід США | 100–120 В, 50/60 Гц; Байпас 2200 Вт |
| ЄС/Вхід змінного струму високої-напруги | 190–250 В, 50/60 Гц, 13 А макс., 2500 Вт макс. |
| США Вхід змінного струму | 90–140 В, до 1800 Вт |
| Сонячний вхід | 12–148В; MPPT 18–140В; 15A макс.; 2100 Вт макс |
| Вихід 12 В постійного струму | 12 В / 10 А / 120 Вт всього |
| Вихід USB-A | До 18 Вт у поточній вихідній графіці |
| Вихід USB-C | До 18 Вт у поточній вихідній графіці |
| Рейтинг захисту | IP54 |
| Розміри | 852,5 × 512 × 502 мм / 33,6 × 20,2 × 19,8 дюймів |
| Вага нетто | 55,1 кг / прибл. . 121.5 фунтів |
| Батарея розширення | Y2-BAT 2048 Вт·год; до 15 пакетів у списку сумісних |
Якщо для промислового проекту потрібен звіт про випробування, обсяг сертифікації, номер-звіту про захист від проникнення або певний регіональний пакет відповідності, вимагайте ці документи для точного SKU перед відправленням.
Транспортування та логістика
Промислове шасі вагою 55,1 кг вимагає планового транспортування та зберігання
R3 має розміри приблизно 852,5 × 512 × 502 мм і важить 55,1 кг. Шасі з колесом-і-ручкою призначено для спрощення переміщення, але транспортування, підйом і зберігання слід планувати для блоку важкого промислового-формату.
- Довжина: 852,5 мм / 33,6 дюйма
- Ширина: 512 мм / 20,2 дюйма
- Висота: 502 мм / 19,8 дюйма
- Вага нетто: 55,1 кг / приблизно . 121.5 фунтів
Стандартний пакет
Поточний пакет R3-охоплює підключення до мережі та сонячної зарядки
На останньому зображенні упаковки показано електростанцію R3 із кабелем для зарядки змінного струму, кабелем MC4-to-Anderson, посібником користувача та гарантійним талоном.
Кабель для зарядки змінного струму × 1
Перевірте тип вилки та регіональну електричну версію для цільового ринку.
Кабель MC4-–Anderson ×1
Перевірте напругу та струм панелі відповідно до специфікації сонячного входу R3.
Посібник користувача ×1
Підтвердьте вимоги щодо мови та будь-яких-документів приватної етикетки перед виробництвом.
Гарантійний талон ×1
Вирівняйте роздруковану картку із затвердженими умовами гарантії для комерційного замовлення.
Заводське старіння та контроль якості
Заводські перевірки промислової електростанції повинні відповідати замовленому електричному профілю R3
Спеціальне заводське зображення R3- показує блоки на лінії перевірки старіння та контролю якості. Для оптового виробництва перевірки випуску повинні відповідати затвердженій версії напруги та специфікації закупівлі.
- Підтвердьте модель R3, ємність 3072 Вт·год і регіональний профіль змінного струму
- Перевірте безперервну вихідну потужність 3600 Вт і характеристики стрибків напруги 7000 Вт
- Перевірте відповідні ліміти заряду байпаса та змінного струму
- Перевірте сонячний вхід, а також функції виходу змінного струму, постійного струму та USB
- Переконайтеся, що специфікація IP54 послідовно представлена в документах замовлення
- Зіставте набір аксесуарів і будь-які вимоги щодо розширення Y2-BAT до замовлення
Оптова промислова конфігурація
Масові замовлення R3 мають визначати навантаження на робочому місці, середовище та ринкову версію
Ми постачаємо R3 для дистриб’юторів, покупців промислових каналів, програм оренди чи проектів і вимог приватних-лейблів. У корисному запиті пропозицій слід описувати робоче середовище та підключене обладнання, а не лише кількість і потужність.
Потужність при запуску та запуску
Надайте назви обладнання, постійний попит і вимоги до запуску двигунів або компресорів.
Вимоги IP54 і вплив
Вкажіть, чи потребує проект офіційної документації щодо інтелектуальної власності або інших доказів відповідності.
Кондиціонер, сонячна батарея та план розширення
Надайте профіль електромережі, дані фотоелектричного масиву та кількість Y2-BAT, якщо потрібен додатковий час роботи.
Кількість, брендування та документи
Підтвердьте ринок призначення, кількість, тип розетки, приватну марку, упаковку та необхідні документи.
Часті запитання
Запитання щодо придбання промислової електростанції R3
Питання: електростанція R3 IP54?
так IP54 є підтвердженою специфікацією продукту R3. Номер звіту та точний обсяг тестування тут не вказано, тому проекти, які вимагають формальних доказів, повинні запитувати відповідну документацію для замовленого SKU.
Q: Які номінальні та імпульсні виходи R3?
R3 розрахована на 3600 Вт безперервної вихідної потужності змінного струму та вказує на вихідну потужність 7000 Вт.
З: Чи відрізняються обмеження обходу R3 залежно від ринкової версії?
так У профілі 220–240 В указано байпас 3600 Вт, тоді як вихідна графіка 100–120 В США містить байпас 2200 Вт.
Питання: Яку кількість сонячної енергії підтримує R3?
R3 підтримує до 2100 Вт сонячної енергії. У поточному технічному описі вказано 12–148 В сонячного входу, робочий діапазон MPPT 18–140 В і струм до 15 А.
Q: Чи може R3 використовувати розширювальні батареї Y2-BAT?
так R3 підтверджено сумісний з Y2-BAT, у списку до 15 пакетів. Для кінцевої системи слід підтвердити необхідний кабель і перевірену версію мікропрограми або апаратного забезпечення.
Q: Які розміри та вага R3?
R3 має розміри приблизно 852,5 × 512 × 502 мм і вагу нетто 55,1 кг.
Питання: Чи можу я купити промислові портативні електростанції R3 оптом?
так Оптові запити R3 можна переглянути за кількістю, ринком призначення, профілем навантаження, робочим середовищем, планом заряджання, вимогами до розширення, брендом, упаковкою та необхідними документами.
З: Що я повинен надати для масової пропозиції R3?
Укажіть країну призначення, кількість, напругу та стандарт розетки, підключене обладнання, безперервну та початкову потужність, робоче середовище, необхідний час роботи, план сонячної енергії, кількість Y2-BAT, брендинг, упаковку та вимоги до документів про відповідність.
Укажіть країну призначення, кількість, напругу та стандарт розетки, підключене обладнання, безперервну та початкову потужність, робоче середовище, необхідний час роботи, план сонячної енергії, кількість Y2-BAT, брендинг, упаковку та вимоги до документів про відповідність.
Запит про ціну
Визначте середовище робочого місця R3, перш ніж ми налаштуємо масове замовлення
Поділіться цільовим ринком, необхідною кількістю, версією змінного струму, переліком обладнання, безперервними та початковими навантаженнями, екологічними вимогами, цільовою тривалістю роботи, планом сонячної-батареї, потребою у розширенні Y2-BAT, брендингом, упаковкою та вимогами до документів щодо відповідності для технічної та комерційної перевірки.
Популярні Мітки: 3600w ip54 промислова портативна електростанція, Китай 3600w ip54 промислова портативна електростанція виробники, фабрика
