З видом на незліченні маленькі гори (Сямень) Electric Power Technology Co., Ltd. є одним із провідних виробників і постачальників промислових портативних електростанцій ip44 потужністю 5 кВт/год у Китаї. Ми маємо-провідне світове виробниче обладнання та потужні виробничі можливості. Ласкаво просимо до оптової промислової портативної електростанції преміум-класу 5 кВт/год ip44 від нашої фабрики.
R5|5 кВт·год-Промислова електростанція класу IP44
Виробник промислових портативних електростанцій потужністю 5040 Вт·год для високо-проектів мобільних електростанцій
R5 переміщує промислову серію в клас 5 кВт-год з накопичувачем LiFePO4 ємністю 5040 Вт-год, підтвердженим захистом IP44 і максимальною потужністю 7000 Вт. Поточна конфігурація для ЄС забезпечує вихідну потужність змінного струму до 5000 Вт, а конфігурація для США — 4000 Вт.
Рішення про промислову купівлю
R5 є промисловим вибором із вищою-енергією, коли часу роботи R3 недостатньо
R5 розташований над R3 для проектів, які потребують більшого внутрішнього запасу енергії. Рішення має ґрунтуватися на тривалості роботи, електричній версії, транспортних вимогах і захисті навколишнього середовища-, а не на одній заголовній потужності.
Базова ємність 5040 Вт-год
Більше накопиченої енергії підтримує довші робочі вікна до додавання розширювальної батареї.
Підтверджено IP54
Використовуйте R5, якщо захист від проникнення є частиною-критеріїв вибору продукту; запитувати офіційні докази, коли проект вимагає звіту.
ЄС 5000 Вт / США 4000 Вт
Безперервний вихід змінного струму відрізняється залежно від ринкової версії та повинен бути відокремлений у пропозиції.
68,3 кг колесне шасі
Великі колеса та ручка підтримують переміщення, але плани транспортування повинні відображати промислову вагу пристрою.
Матриця версій ЄС/США
Одне сімейство моделей R5, дві різні конфігурації електроживлення-
220–240 В · 5000 Вт макс
Вихідна частота 50/60 Гц, імпульсна потужність 7000 Вт, байпас 5000 Вт і вхід змінного струму до 2500 Вт.
100–120 В · Номінальна потужність 4000 Вт
Вихідна частота 60 Гц, пікова потужність 7000 Вт і вхідна потужність змінного струму до 1800 Вт.
| Поле | Версія ЄС | Версія США |
|---|---|---|
| Вихідна напруга змінного струму | 220–240V | 100–120V |
| Частота | 50/60 Гц | 60 Гц |
| Вихід змінного струму | 5000 Вт макс | Номінальна потужність 4000 Вт |
| Обхід | 5000W | 4000W |
| Пік / сплеск | 7000W | 7000W |
| Вхід змінного струму | 190–250 В, 13 А макс., 2500 Вт макс | 90–140 В змінного струму, макс. 16 А, макс. 1800 Вт |
Значення байпасу мають відповідати відповідній версії на ринку: 5000 Вт для конфігурації для ЄС і 4000 Вт для конфігурації для США.
Розподіл навантаження
Використовуйте змінний струм для-потужного обладнання та прямий постійний струм або USB для сумісної електроніки
Вихідний інтерфейс R5 поєднує регіональні розетки змінного струму з 12 В постійного струму та кілька USB-з’єднань. Розділення типів навантаження допомагає зберегти потужність розетки змінного струму для обладнання, яке фактично потребує інвертора.
Номінальна потужність 4000 Вт · Пікова потужність 7000 Вт
Використовуйте 4000 Вт як безперервне{1}}обмеження планування навантаження США, показане на поточній вихідній графіку.
12 В / 10 А · загальна потужність 120 Вт
Прямий вихід постійного струму для сумісних пристроїв, які не потребують перетворення змінного струму.
Профілі USB-A плюс USB-C
USB-A зазначено до 18 Вт; поточна графіка USB-C показує кілька-профілів напруги до 12 В/1,5 А.
Макет захищеного інтерфейсу
Закриті розетки та компактна панель керування підтримують-польову роботу
Передній інтерфейс об’єднує дисплей, елементи керування живленням, розетки змінного/постійного струму та роз’єми USB позаду корпусу промислового-формату. Покупці повинні перевірити точне розташування розеток версії для ринку перед затвердженням.
- Центральний дисплей для робочого стану
- Закриті точки підключення AC/DC
- USB-порти для зарядки меншої електроніки
- Розташування-з боку колеса розроблено для мобільного розгортання
Планування виконання
5040Wh - енергетичний бюджет; час роботи пристрою залежить від фактичного профілю навантаження
Остання графіка програми R5 ідентифікує батарею LiFePO4 ємністю 5040 Вт·год і показує еталонний час роботи для домашнього резервного живлення, зовнішнього обладнання та цифрових пристроїв. Ці приклади є приблизними, а не гарантованими часами виконання проекту.
- Відокремте постійно-ввімкнене навантаження від періодично{1}}потужного обладнання
- Перевірте вимоги до запуску двигуна та компресора на додаток до робочої потужності
- Використовуйте фактичний робочий цикл для приготування їжі, опалення та циклічного обладнання
- Врахуйте втрати при перетворенні та початковий стан заряду
Розширення для тривалих робочих циклів
Використовуйте Y5-BAT, коли для проекту потрібно більше накопиченої енергії, ніж базовий блок 5040 Вт·год
Підтверджено, що R5 сумісний із розширювальними батареями Y5-BAT, у списку до 15 упаковок. Розширення призначене для збільшення доступності енергії; це не змінює номінальний вихід змінного струму R5 для ринку.
Внутрішня ємність 5040 Вт·год
Почніть із внутрішньої батареї, коли її запас енергії вже покриває необхідне робоче вікно.
Акумулятор розширення ємністю 5040 Вт·год
Додайте ємність сумісної батареї, якщо час роботи є обмежуючим фактором.
У списку до 15 упаковок
Необхідні специфікації кабелю та перевірені версії мікропрограми чи апаратного забезпечення не надано для публікації, і їх слід підтверджувати для кожного проекту.
Промислове та віддалене розгортання
Платформа на колесах потужністю 5 кВт/год для тимчасового живлення там, де доступ до фіксованої мережі обмежений
Перемістіть накопичений{0}}енергетичний ресурс до навантаження
Використовуйте шасі з колесом-і-ручкою для переміщення на короткі-відстані між складом, тимчасовими робочими зонами та підтримуваним розгортанням поза приміщенням.
Плануйте зарядку та час роботи перед відправкою
Для віддаленої роботи визначте підключене обладнання, очікувані години роботи, вплив навколишнього середовища та джерело підзарядки перед розгортанням пристрою.
Тимчасове харчування сайту
Підходить для вибраних інструментів і обладнання в межах регіонального ліміту безперервної-продуктивності.
Інвентар мобільного живлення
Послідовно вказуйте ринкову версію, клас навантаження та метод зарядки для всіх одиниць парку.
Транспортабельний запас енергії
Використовуйте контрольний список розгортання, який охоплює навантаження, час роботи, доступ до зарядки та необхідну документацію.
Допоміжне мобільне живлення
Підтвердьте одночасний попит і умови навколишнього середовища перед використанням.
Технічні характеристики
R5 Технічні специфікації для аналізу закупівель
| Модель | R5 |
|---|---|
| Тип продукту | 5040Wh IP54 промислова портативна електростанція |
| Ємність акумулятора | 5040 Вт-год |
| Хімія акумулятора | LiFePO4 |
| Вихід змінного струму ЄС | 220–240 В, 50/60 Гц, 5000 Вт макс |
| Вихід змінного струму США | 100–120 В, 60 Гц, номінальна потужність 4000 Вт |
| Пік / сплеск | 7000W |
| Обхід ЄС | 5000W |
| Обхід США | 4000W |
| Вхід змінного струму ЄС | 190–250 В, 50/60 Гц, 13 А макс., 2500 Вт макс. |
| США Вхід змінного струму | 90–140 В змінного струму, макс. 16 А, макс. 1800 Вт |
| Сонячний вхід | До 2100 Вт |
| Вихід 12 В постійного струму | 12 В / 10 А / 120 Вт всього |
| Вихід USB-A | 5В/3А, 9В/1,8А, 12В/1,5А; Макс. 18 Вт на графіку вихідного струму |
| Вихід USB-C | Показані профілі 5 В/3 А, 7 В/2,4 А, 9 В/1,8 А, 12 В/1,5 А |
| Рейтинг захисту | IP44 |
| Розміри | 852,5 × 512 × 502 мм / 33,6 × 20,2 × 19,8 дюймів |
| Вага нетто | 68,3 кг / прибл. . 150.57 фунтів |
| Батарея розширення | Y5-BAT 5040 Вт·год; до 15 пакетів у списку сумісних |
IP54 є підтвердженою специфікацією R5. Якщо покупцеві потрібен окремий звіт про-захист від проникнення, обсяг сертифікації або документ про ринкову відповідність, запитайте відповідний документ для замовленого SKU перед відправленням.
План обробки
Вага 68,3 кг робить колеса корисними, але підйом і транспорт все ще потребують планування
Розміри шасі R5 852,5 × 512 × 502 мм. Використовуйте ці розміри, коли плануєте завантаження транспортних засобів, складські проходи, глибину полиць, доступ до місця та роботу команди.
- Довжина: 852,5 мм / 33,6 дюйма
- Ширина: 512 мм / 20,2 дюйма
- Висота: 502 мм / 19,8 дюйма
- Вага нетто: 68,3 кг / приблизно . 150.57 фунтів
Регіональний пакет-вийшов
На малюнках упаковок для ЄС і США показано різні комплекти аксесуарів
Останній пакувальний матеріал R5 слід читати відповідно до ринкової версії, а не об’єднувати всі кабелі в один універсальний пакувальний список.
Комплект підключення до кондиціонування + сонячна батарея
Показує електростанцію, кабель для заряджання змінного струму, кабель MC4-to-Anderson, посібник користувача та гарантійний талон.
Показані шляхи додаткових адаптерів
Показує кабель для заряджання змінного струму, кабель Anderson-7909, кабель Anderson-MC4 і документацію про посібник користувача/гарантію.
Закріпіть кількість кабелю, точний тип роз’єму, мережеву вилку, мову інструкції та формулювання гарантії в остаточній пропозиції та замовленні на придбання.
Випробування на старіння та перевірка випуску
Заводські перевірки R5 мають бути пов’язані з точною регіональною конфігурацією замовлення
На заводському зображенні-конкретної моделі показано блоки R5 під час-випробування на старіння та перевірки якості. Оптовий план випуску має перевіряти замовлену версію напруги, обмеження потужності та комплект аксесуарів, а не лише перевірку моделі.
- Підтвердьте ідентичність R5, ємність 5040 Вт·год і ринкову версію
- Перевірте вихідну конфігурацію 5000 Вт ЄС або 4000 Вт США відповідно до замовлення
- Перевірте максимальну потужність 7000 Вт і регіональні обмеження на вхід змінного струму
- Перевірте функції виходу змінного струму, 12 В постійного струму та USB
- Зіставте формулювання IP54 і будь-які необхідні докази для документів для замовлення
- Перевірте вимоги до розширення Y5-BAT і пакувальний список для конкретного ринку
Оптова інформація про проект
Для групових котирувань R5 потрібна ринкова версія, робочі обов’язки та середовище, визначені заздалегідь
Ми постачаємо R5 для промислових дистриб’юторів, автопарків з оренди, покупців проектів і програм приватних-лейблів. Корисний запит на пропозицію має визначати, як пристрій буде переміщуватися, заряджатися та завантажуватися в цільовому робочому середовищі.
Електрична версія для ЄС або США
Укажіть країну призначення, вимоги до напруги, частоти та розетки.
Навантаження та години роботи
Перелічіть одночасне обладнання, вимоги до запуску та очікуваний щоденний час роботи.
Докази впливу та IP
Вкажіть, чи потребує проект офіційної документації щодо інтелектуальної власності чи інших записів відповідності.
Кількість і приватна марка
Підтвердьте обсяг, брендинг, упаковку, документи, вимогу Y5-BAT і ціль доставки.
Часті запитання
Питання щодо придбання промислової електростанції R5
Часті запитання (FAQ)
Питання: електростанція R5 IP54?
A: Yes. IP54 is a confirmed R5 product specification. If a project needs a report number or formal test evidence, request the applicable document for the ordered SKU.
Q: Чи R5 є електростанцією 5000 Вт на кожному ринку?
A: Ні. Поточна версія для ЄС показує максимальну вихідну потужність змінного струму 5000 Вт. Поточна версія для США показує номінальну потужність змінного струму 4000 Вт. Обидва показують 7000 Вт пікової або стрибкової потужності.
Q: Яку потужність заряджання змінним струмом підтримує R5?
A: На зображенні ЄС зазначено до 2500 Вт змінного струму. На зображенні в США вказано до 1800 Вт змінного струму.
Питання: Який сонячний вхід підтримує R5?
A: Поточна перевірена матриця продуктів містить сонячне споживання до 2100 Вт для R5. Перевірте напругу, струм і розташування роз’ємів для проекту перед покупкою.
Q: Чи може R5 використовувати розширювальні батареї Y5-BAT?
A: Так. R5 підтверджено сумісний з Y5-BAT, у списку до 15 пакетів. Технічні характеристики кабелю та перевірені версії мікропрограми або апаратного забезпечення повинні бути підтверджені для остаточної системи.
Q: Наскільки великий і важкий R5?
В: R5 має розміри приблизно 852,5 × 512 × 502 мм і вагу нетто 68,3 кг.
Q: Чи можна купити промислові електростанції R5 оптом?
A: Так. Оптові проекти можна переглянути за кількістю, ринком призначення, електричною версією, профілем навантаження, навколишнім середовищем, планом зарядки, вимогами до розширення, брендингом, упаковкою та потребами в документах.
З: Що я повинен надати для масової пропозиції R5?
A: Укажіть країну призначення, кількість, напругу та стандарт розетки, список обладнання, вимоги до запуску та запуску, робоче середовище, цільовий час роботи, план сонячної енергії, кількість Y5-BAT, бренд, упаковку та необхідні документи відповідності.
Укажіть країну призначення, кількість, напругу та стандарт розетки, список обладнання, вимоги до запуску та запуску, робоче середовище, цільовий час роботи, план сонячної енергії, кількість Y5-BAT, бренд, упаковку та необхідні документи відповідності.
Запит про ціну
Налаштуйте промислову енергосистему R5 відповідно до цільового ринку та робочого циклу
Поділіться ринковою версією, кількістю, напругою та стандартом розетки, підключеним обладнанням, безперервними та початковими навантаженнями, робочим середовищем, цільовою тривалістю роботи, сонячним планом, вимогами Y5-BAT, брендингом, упаковкою та потребами в документах про відповідність для технічної та комерційної перевірки.
Популярні Мітки: 5kwh ip44 промислова портативна електростанція, Китай 5kwh ip44 промислова портативна електростанція виробники, фабрика
